ضد باجگیر

ارسال پست
reza9041

ضد باجگیر

پست توسط reza9041 » شنبه اکتبر 05, 2019 10:09 am

سلام وقت بخیر. خسته نباشید بنده ضد باجگیر شما را سه ساله خریداری کردی اشتباهی چون دو ساله اشتراک آنتی ویروس شما را داشتم و دیروز جمعه تمدبد قرارداد کردم میشه لطف کنید چون آنتی ویروس شما را دارم و از این باجگیر نمی خوام استفاده کنم مبلغ آن را عودت بدهید. ممنون از لطفتون . نام و نام خانوددگی: حبیب اله حسین عبدالهی . شماره موبایل ... . ایمیل rezahoscini99041@gmail.com . متاسفانه شماره سریال خرید من به ایمیلم ارسال نشد و شماره سریال ارسالی از طرف شما مربوط به آنتی ویروس هست. ممنون کد پشتیبانی: 71674569 . سریال QPUBX ضدباج‌گیر پادویش ۱۰۹۵ روزه - یک کاربره .
نام محصول قیمت کل

ضدباج‌گیر پادویش Padvish AntiCrypto
۱۰۹۵ روزه - یک کاربره
۵۷۶٬۰۰۰ ریال
ارزش افزوده:
قیمت کل:
۵۱٬۸۴۰ ریال
۶۲۷٬۸۴۰ ریال

saman
ناظم انجمن

Re: ضد باجگیر

پست توسط saman » شنبه اکتبر 05, 2019 6:59 pm

reza9041 نوشته شده:
شنبه اکتبر 05, 2019 10:09 am
سلام وقت بخیر. خسته نباشید بنده ضد باجگیر شما را سه ساله خریداری کردی اشتباهی چون دو ساله اشتراک آنتی ویروس شما را داشتم و دیروز جمعه تمدبد قرارداد کردم میشه لطف کنید چون آنتی ویروس شما را دارم و از این باجگیر نمی خوام استفاده کنم مبلغ آن را عودت بدهید. ممنون از لطفتون . نام و نام خانوددگی: حبیب اله حسین عبدالهی . شماره موبایل ...... ایمیل rezahoscini99041@gmail.com . متاسفانه شماره سریال خرید من به ایمیلم ارسال نشد و شماره سریال ارسالی از طرف شما مربوط به آنتی ویروس هست. ممنون کد پشتیبانی: 71674569 . سریال QPUBX ضدباج‌گیر پادویش ۱۰۹۵ روزه - یک کاربره .
نام محصول قیمت کل

ضدباج‌گیر پادویش Padvish AntiCrypto
۱۰۹۵ روزه - یک کاربره
۵۷۶٬۰۰۰ ریال
ارزش افزوده:
قیمت کل:
۵۱٬۸۴۰ ریال
۶۲۷٬۸۴۰ ریال
سلام
تا جایی که میدونم این مدل موارد رو برای اینکه جواب بگیرید باید به ایمیل crm@amnpardaz.com ارسال کنید.

نکته دوم اینکه لطف کنید از قرار دادن سریال فعال سازی در محیط عمومی فروم خودداری کنید.(من جز 5 حرف اول سریال بقیه رو حذف کردم)

Honar23jaleb

Re: ضد باجگیر

پست توسط Honar23jaleb » سه شنبه اکتبر 08, 2019 9:35 am

سپاس از راهنمایی شما

ارسال پست

بازگشت به “ضدباجگیر پادویش (Padvish AntiCrypto)”