امکان استفاده آنتی ویروس در محیط safe mode

قفل شده
motamehr

امکان استفاده آنتی ویروس در محیط safe mode

پست توسط motamehr » چهارشنبه می 21, 2014 9:02 pm

با سلام ضمن تشکر از تلاش هایتان و عرض خدا قوت یکی از ویژگی های که باعث کاربر پسند تر شدن یک آنتی ویروس می شود ;ایجاد امکانات متمایزی نسبت به سایر آنتی ویروس هست من جمله آن میتوان امکان استفاده از آنتی ویروس در محیط safe mode ویندوز است بنده به شخصه تعداد کمی از آنتی ویروس ها را دیدم که این ویژگی را دارند و آن هم خیلی ناقص اما تنها آنتی ویروسی که خود را تاحدود مطلوب با این ویژگی سازگار کرده به گونه ای که انگار در محیط عادی ویندوز مشغول بکار و محافظت از سیستم است آنتی ویروس (WEBROOT)است.شما میتوانید با بهره گیری از این ویژگی گام بلندی نسبت به سایرین بردارید.
امیدوارم توانسته باشم پیشنهادی هر چند کوچک درجهت ارج نهادن به زحمات شما داده باشم.
به امید سربلندی ایران اسلامی
باتشکر

saman
ناظم انجمن

پست توسط saman » چهارشنبه می 21, 2014 10:55 pm

[quote="motamehr"]با سلام ضمن تشکر از تلاش هایتان و عرض خدا قوت یکی از ویژگی های که باعث کاربر پسند تر شدن یک آنتی ویروس می شود ;ایجاد امکانات متمایزی نسبت به سایر آنتی ویروس هست من جمله آن میتوان امکان استفاده از آنتی ویروس در محیط safe mode ویندوز است بنده به شخصه تعداد کمی از آنتی ویروس ها را دیدم که این ویژگی را دارند و آن هم خیلی ناقص اما تنها آنتی ویروسی که خود را تاحدود مطلوب با این ویژگی سازگار کرده به گونه ای که انگار در محیط عادی ویندوز مشغول بکار و محافظت از سیستم است آنتی ویروس (WEBROOT)است.شما میتوانید با بهره گیری از این ویژگی گام بلندی نسبت به سایرین بردارید.
امیدوارم توانسته باشم پیشنهادی هر چند کوچک درجهت ارج نهادن به زحمات شما داده باشم.
به امید سربلندی ایران اسلامی
باتشکر[/QUOTE]

پیشنهاد بسیار خوبی است. من هم با ایشان موافقم

Naficy
مدیر کل

پست توسط Naficy » جمعه می 23, 2014 10:15 am

سلام
از پیشنهاد شما متشکریم.
پادویش از همان اولین نسخه منتشر شده خود در محیط Safe Mode نیز در پشت صحنه فعال بوده است، و این مساله را با انجام اسکن یا مثلا تلاش برای بارگزاری فایل اجرایی از روی usb یا ... می‌توانید تست کنید.
منتها آیکون کنار ساعت و هشدارها نمایش داده نمی‌شوند که احتمالا باعث این سوتفاهم شده است. موضوع را جهت رفع به تیم توسعه ارجاع خواهم داد.
البته برای من جالب است که webroot که کاملا متکی به ابر است در محیط safe mode اجرا شود. چرا در حالت پیش‌فرض در این وضعیت ویندوز ارتباط شبکه ندارد و بنابراین این ضدویروس نیز نمی‌تواند به خوبی کار کند. (مگر اینکه safe mode with networking انتخاب شده باشد)

قفل شده

بازگشت به “درخواست امکانات جدید”