این نرم افزار رو چطوری میتونیم تهیه کنیم

قفل شده
maha

این نرم افزار رو چطوری میتونیم تهیه کنیم

پست توسط maha » شنبه آگوست 17, 2013 4:46 pm

ببخشید من یه سوال کلی تر دارم، این نرم افزار رو چطوری میتونیم تهیه کنیم؟ الان من اگه بخوام کل اطلاعات مالی شرکتمون رو از سال نود به قبل کلا منهدم کنم میشه؟ یعنی دیگه اصلا قابل بازیابی نیست؟

نمایه کاربر
حامد خسروی

پست توسط حامد خسروی » چهارشنبه آگوست 21, 2013 11:45 pm

شما باید به ایمیل beta@amnpardaz.com یه در خواست نسخه ی آزمایشی بده برات ارسال میکنن

--- ویرایش شده ---

برای باک کردن همیشگی فایل میتونی از ضذ ویروس شید استفاده کنی که علاوه بر ضد ویروس امحای فایل رو هم داره.
sheedantivirus.com

iran

پست توسط iran » پنج‌شنبه آگوست 22, 2013 4:12 am

من یدونه از قسمت فروش اینترنتی خریدم.. خیلی راحت و ساده بود
برو توی این آدرس و یه اکانت بساز و حالشو ببر
eshop.amnpardaz.com

خودم تستش هم کردم خیلی عالیه.. با GetData Backو EasyRecovery تست کردم و فکر کنم عمرا دیگه نشه فایل ها شو برگردوند.. فقط یه نکته ای داره واونم اینه که اگه از Shadow Copy توی ویندوز استفاده میکنید باید قبلش این امکانو خاموش کنید.. در کل این یه کمبودی هست که امیدوارم به زودی بزارنش

توی تموم سیستم عامل ها یعنی ویندوز ایکس پی و ۷ و ۲۰۰۸ هم ۳۲ و هم ۶۴ مثل ساعت کار کرد!!!
از شید هم که خیلی امکاناتش بیشتره توی امحاء.. هم روش های مختلف داره و هم سرعتش واقعا عالیه.. در ضم میشه روش پسورد گذاشت تا فقط خودت بتونی ازش استفاده کنی و وقتی پای دستگاه نیستی یکی نیاد زارو زندگیت رو امحاء کنه :-)

--- ویرایش شده ---

برای پاک کردن اطلاعات مالیت از گزینه ۳۰ بار پاک کردن با الگوریتم گاتمن استفاده کنی دیگه عمرا نمی شه برش گردوند .. اینکه من دیدم هم اطلاعات داخل فایل رو کلا نابود میکنه هم اطلاعات خود فایل مثل تاریخ و حجم و آدرس سکتورها و ... عجیب موجود سرکشی است!!
اشتباه کنی به باد فنا میری.. حواست باشه.. پسورم حتما براش بزار

s.hpar

پست توسط s.hpar » چهارشنبه سپتامبر 04, 2013 4:08 pm

من مشخصات شید رو دیدم اما توش امحای فایل رو توضیح ندادخ بود؟ :confused:

s.hpar

پست توسط s.hpar » چهارشنبه سپتامبر 04, 2013 4:26 pm

من اطلاعات شید رو دیدم ولی توش امحای فایل پیدانکردم؟؟ میتونید راهنماییم کنید از کجا باید اطلاعات کامل رو بگیرم؟

--- ویرایش شده ---

[quote="حامد خسروی"]شما باید به ایمیل beta@amnpardaz.com یه در خواست نسخه ی آزمایشی بده برات ارسال میکنن

--- ویرایش شده ---

برای باک کردن همیشگی فایل میتونی از ضذ ویروس شید استفاده کنی که علاوه بر ضد ویروس امحای فایل رو هم داره.
sheedantivirus.com[/QUOTE]

قفل شده

بازگشت به “امحای فایل امن‌پرداز”