آیا پس از پاک کردن فایل با این نرمافزار فایل دیگر قابل بازیابی نیست؟

قفل شده
reihaneh_a

آیا پس از پاک کردن فایل با این نرمافزار فایل دیگر قابل بازیابی نیست؟

پست توسط reihaneh_a » شنبه آگوست 17, 2013 4:35 pm

این برنامه به نسبت sdelete چه قابلیت بیشتری دارد؟

iran

پست توسط iran » پنج‌شنبه آگوست 22, 2013 3:07 pm

سلام

من این برنامه رو از فروشگاه امن پرداز خریدم و تازه نصب کردم. فکر کنم برای درک بهتر مطلب حتما باید یه بار اونو امتحان کنید.. اینا چیزهایی هست که من فهمیدم.. بازم چیزی دستگیرم شد میگم.
این برنامه اصولا یک ابزار قابل استفاده برای تمام کاربران هست. یعنی وقتی نصب میشه به راحتی با یک کلیک راست برای تمام فایل ها قابل استفاده است و یه ویژگی باحالش هم اینه که برای یه فایل میشه همزمان از چند تا روش استفاده کرد. فقط باید مراقب بود که سریعترین روش اول تموم میشه و الباقی روش ها ناتموم می مونه که البته بدیهی هم هست :p
از ویژگی های جالب امحای امن پرداز امکان انتخاب ۵ روش برای حالت های خاص مورد نیاز هست. مثلا اگر یه فایل بزرگ زیپ شده داشته باشیم که پسورد هم داره اصلا نیاز نیست همشو امحا کنیم و قسمت هایی از اونو اگر امحا کنیم کلا نابود میشه و زمان که یکی از مهمترین پارمترهاست به شدت کاهش پیدا میکنه.. این امکانو این نرم افزار داره که من توی هیچ کدوم از خارجی ها ندیدم. همچنین برای فلش دیسک ها هم با توجه به ساختار اونها روش داره که بازم منحصر بفرد است..

اما !! sdelete
این برنامه اصولا یه ابزار کامندلاین هست که برای همه قابل استفاده نیست. بعدش هم فقط از یه روش استفاده میکنه که خوش میگه خوب و امن هست. کاربرد این ابزار بیشتر برای امحای فضای خالی دیسک هست. یعنی همون کاری که الان محصول امن پرداز نمی تونه انجام بده، چون فقط میتونه فایل ها رو پاک کنه .. البته این ویژگی کمی پیشرفته به نظر میرسه و برای کاربرهای معمولی شاید خیلی کاربردی و قابل درک نباشه ولی اهل فن میدونند که خیلی امکان توپیه :D

ولی خوب اصلا این دوتا محصول از نظر تجاری قابل مقایسه نیستند..

تا بعد..

قفل شده

بازگشت به “امحای فایل امن‌پرداز”