تروجانی که پادویش شناسایی نکرد

امکان ارسال فایل‌های مشکوک یا ویروسی که پادویش آنها را شناسایی نمی‌کند و نیز فایل‌های سالمی که پادویش آنها را به اشتباه شناسایی می‌کند از طریق قسمت بارگذاری فایل مشکوک از قسمت پشتیبانی در سایت پادویش ممکن است. اگر علاوه بر ارسال فایل، نیازمند بحث و گفتگو در مورد فایل‌های ارسالی هستید آنها را در این قسمت ارسال نموده و سوال خود را نیز مطرح نمایید.
قفل شده
Saha302

تروجانی که پادویش شناسایی نکرد

پست توسط Saha302 » شنبه آگوست 13, 2022 6:05 pm

سلام
هنگام دانلود فایل از گیت هاب ، windows defender من یه فایل تروجان شناسایی کرد
به خاطر معرفی پادویش بهم ،رفتم پادویش خریدم و نصب کردم که مثلا امنیت سیستمم تضمین بشه.
ولی همون فایل رو که دانلود کردم این دفعه بعد از نصب پادویش و فعالسازیش هیچ اروری نگرفتم. :|
Trojan:Wacatac.D!ml

saman
ناظم انجمن

Re: تروجانی که پادویش شناسایی نکرد

پست توسط saman » یک‌شنبه آگوست 14, 2022 7:42 am

Saha302 نوشته شده: شنبه آگوست 13, 2022 6:05 pm سلام
هنگام دانلود فایل از گیت هاب ، windows defender من یه فایل تروجان شناسایی کرد
به خاطر معرفی پادویش بهم ،رفتم پادویش خریدم و نصب کردم که مثلا امنیت سیستمم تضمین بشه.
ولی همون فایل رو که دانلود کردم این دفعه بعد از نصب پادویش و فعالسازیش هیچ اروری نگرفتم. :|
Trojan:Wacatac.D!ml
سلام
هر فایلی نیاز به بررسی دارد و اینکه صرفا یک آنتی ویروس فایلی را بعنوان بدافزار تشخیص داد دلیل بر آلوده بودن یا نبودن فایل نیست.
شرکت امن پرداز سازنده ی آنتی ویروس پادویش، صاحب یکی از پیشرفته ترین آزمایشگاه های تحلیل بدافزار در ایران هست.
میتونید نمونه ی فایل رو برای آزمایشگاه امن پرداز
virus@amnpardaz.com
ارسال کنید تا بررسی بشه و پاسخ بررسی به ایمیل شما ارسال بشه.
موضوعی در آنتی ویروس ها وجود دارد به نام تشخیص مثبت کاذب، یعنی یک آنتی ویروس ممکن است فایلی را به اشتباه بدافزار تشخیص دهد. بنابراین منطقی است که با هر مورد مشکوکی برخورد داشتید برای رسیدن به نتیجه ی قطعی، برای آزمایشگاه بدافزار ارسال نمایید.

قفل شده

بازگشت به “گفتگو درباره فایل‌های مشکوک”